Tõrva vald

41. Hummuli pargijooks on joostud

Laupäeval, 11. mail toimunud 41. Hummuli pargijooks avas Rein Leppiku nimelise Valgamaa jooksu- ja kepikõnnisarja 2024.

Päikseline kuid veidi tuuline ilm tõi Hummulis jooksurajale 166 jooksusõpra!

Lastejooksudes osales 61 väikest välejalga, iga väike jooksusõber sai jooksu lõppedes diplomi ja kõrremahla. Hummuli Terviseraja 2,2 km pikkusel jooksuringil kulgenud noortejooksul jooksis 50 noort jooksjat, igale noortejooksu lõpetajale pudel Lumiorava magneesiumivett. Keskpäeval anti start põhijooksule ja rajale läks 47 jooksusõpra ning 8 kepikõnni harrastajat.

Kiirem jooksja läbis 5,2 km pikkuse põhijooksu ringi 19 minuti ja 3 sekundiga – jooksu võitjaks Indrek Teppo Käärikult. Kiirem naine rajal oli üldarvestuses kuuendana lõpetanud Carmen Rääk Valga Spordiklubist Maret-Sport.

Tõrva valla kiirem naine jooksul oli Heleri Rebane ning kiirem mees Aivar Lillipuu. Kiiretele jooksjatele anti üle erimeene suur purk mett Hummulis asuva mesindustalu Saavaste ja Loos poolt. Kõikidele jooksust osavõtjatele oli Lumiorav OÜ poolt pudel magneesiumivett. 41. Hummuli Pargijooksu põhijooksul selgusid ka Valgamaa murdmaajooksu 2024 aasta meistrid.

41. Hummuli Pargijooksu korraldajad MTÜ Tõrva Spordiselts ja Valgamaa Spordiliit tänavad rajameister Hare Unti, sekretariaaditöö meeskonda: Katrin Rannu, Virgo Veri ja Kris Riin Veri. Aitäh Karksi Sport ajavõtuteenuse eest, töö kiire ja täpne. Täname jooksu toetajaid: kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp, Tõrva Vallavalitsus, Lumiorav OÜ, Saavaste ja Loos OÜ.

Tänud kõikidele jooksust osavõtjatele, pöidlahoidjatele ja jooksule kaasa elajatele! 42.Hummuli Pargijooks toimub 10.mail 2025!

Vaata kõiki tulemusi: https://kov.torva.ee/tulemused

Vaata rohkem fotosid Tõrva Spordiseltsi Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100049256886824