Tõrva vald

Tõrva Gümnaasiumi spordihoone

Spordisaal 645m2+152m2 vabaala, kuhu saab lahti võtta tribüünid ca 150 inimesele. Saal on jagatav vahekardinaga kaheks. Normaalmõõtmetega korv-, võrkpalli- ja tenniseväljak. Ristisuunas kaks normaalmõõtmetest lühemat korv- ja võrkpalliväljakut. Võimalik mängida saalihokit, käsipalli, saalijalgpalli, sulgpalli. Aeroobikasaal 90m2, jõusaal 90m2, lauamängude saal 90m2, Mondo kattega kahe rajaga jooksusirge 45m. Saalid varustatud ventilatsioonisüsteemiga.

Kasutuses kooli kehalise kasvatuse tundides, kooli spordi huvialaringide ning spordiklubide treeninguteks ja võistlusmängudeks.

Kokkulepped spordihoone kasutamiseks:

 • Ivar Hanvere
  Tõrva Gümnaasiumi direktor
  767 9456; kool@torva.edu.ee

Tõrva linna spordihoone

Tõrva linna spordihoones asub pallimängude saal (korvpall, võrkpall, tennis, saalijalgpall, kergejõustik) ning jõusaal. Tõrva linna spordihoonet haldab Spordiklubi Viraaž.

Täismõõtmetes spordisaalis on võimalus mängida pallimänge ning korraldada muid spordivõistluseid. Spordisaal asub samas majas koos sauna, jõusaali, hosteli ja solaariumiga.
Hind: ajavahemikus 01.09 – 30.04 on 1 tund  18 €
ajavahemikus 01.05. – 31.08 on 1 tund 10 €

Jõusaalis on olemas mitmed vajalikud seadmed lihaste treenimiseks. Jõusaal asub samas majas koos sauna, hosteli, spordisaali ja solaariumiga
Hind: kuukaart täiskasvanule 20 €
1 korra pilet 2,50 €

Kokkulepped spordihoone kasutamiseks:

 • Viljo Grauding
  Spordiklubi Viraaž
  512 7219; viljo@riiska.ee

Ala Põhikooli võimla

Ala põhikooli võimlas asub normaalmõõtmetega korvpalliväljak ja võrkpalliväljak. Korvpalli ja võrkpalli konstruktsioonid teisaldatavad. Olemas ka 4 seadmega jõusaal, seadmed kuuluvad Ala külaseltsile.

Kokkulepped saali kasutamiseks:

 • Ala põhikool
  767 9255
  kool@ala.edu.ee

Riidaja Põhikooli võimla

Riidaja põhikooli võimlas on võimalik mängida korvpalli, võrkpalli ning teha aeroobikat, rühmatreeninguid. Korvpallitreeninguid viib võimlas läbi Korvpalliklubi Valgamaa.

Kasutuses kooli spordisaalina.
Spordisaali juures on ka jõusaal.

Kokkulepped võimla kasutamiseks:

Ritsu võimla

Ritsu võimla asub samas hoones lasteaed-algkooliga.

Pallimängude saal, pallimängujoontega 35x16m. Olemas võrkpalli postid (teisaldatavad, uued, paigaldus 2020) Korvpallikonstruktsioonid, saalijalgpalli väravad. Saali servas soojendusala, võimalus mängida lauatennist, inventari hoiustamise kapid.

Spordisaaliga samas kompleksis väike saal (kasutab kool) ja noortetuba.

II korrusel tribüün kasutusel jõusaalina, mis sai uue kuue 2022. aasta veebruaris. Spordialaselt kasutab saali Ritsu algkool lasteaed liikumistundides, Tõrva ANK  ja spordiklubide treeningud ning võistlused.

Jõusaali kasutamine maksab 2€ kord, kümne korra kaart 18€. Noortele on jõusaali kasutamine tasuta. Ritsu Kogukonnakeskus on avatud E-R 11-18.00. Muul ajal tuleb trenniaeg eelnevalt kokku leppida.

Kokkulepped võimla ja jõusaali kasutamiseks:

 • Giia Timpson
  ritsukulakeskus@torva.ee.
  5698 1116

AT Spordiklubi

Ravila 6, Tõrva linn
Spordiklubi Facebookis


Kaasaegne jõusaal jõusaalimasinate ning kahe tõstepõrandaga, kardioseadmed, rühmatrenni saal ja saun.

Spordiklubi on avatud iga päev kell 7.00-23.00

Spordiklubi hinnakiri:
Jõusaali korra kaart: 5 eur
Jõusaali korra kaart õpilasele: 3 eur
Kuukaart: 40 eur
Kuukaart õpilasele: 35 eur
Sauna rent: 15 eur/h
Mullivanni rent: 35 eur/h
Massaažitool: 5 eur/30 min
Massažisaapad: 5 eur/30 min
Eratrenn: 20 eur/h
Treeningplaan jõusaaliks: 15 eur/kuu
Konverentsiruumi rent: 20 eur/h
Konverentsiruumi rent koos sauna ja mullivanniga: 50 eur/h

NB! Kui tahate korra kaarti osta, siis helistada palun uksel olevale numbrile, kuukaardi ja kiibi saamiseks tuleb samamoodi helistada ja siis juba saab klient endale kiibi, millega saab igal ajal muretult jõusaalis käia.