Tõrva vald

Bianka ja Romet võitsid Eesti noorte meistrivõistlustelt kolm medalit

Tallinnas toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus oli spordklubi Viraaž esindatud kuue võistlejaga.

Kõige edukam oli nendel võistlusel Bianka Uhtjärv, kes võitis 1500m jooksus uue isikliku rekordiga 4.51,10 pronksi. Ka teisel võistluspäeval ei jäänud medal tulemata. 800m jooksus võitis Bianka pronksi ajaga 2.20,15.

Romet Kivi alustas esimest võistluspäeva edukalt ja võitis pronksi 60m jooksus ajaga 7,12. Kahjuks andis kaugushüppes tunda jalavigastus ning Romet loobus teistest aladest piirdudes kaugushüppes 6.33 meetriga, mis andis kaheksanda koha.

Kaugele medalist ei jäänud ka Isabell-Mary Luik, kes oli kõrgushüppes neljas tulemusega 1.63 ja kaugushüppes kuues tulemusega 5.50.

Saabuval nädalavahetusel on meie noored kergejõustiklased võistlemas Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel.