Tõrva vald

Heitjad lõpetasid hooaja

Laupäeval 9. septembril toimus selle hooaja viimane heidete mitmevõistlus, kus ühtlasi toimus ka heiteseriaali Pokardi 2023 parimate autasustamine. 

Pokardi heiteseriaali on korraldatud kaks aastat ja võistlejate hulgas on see leidnud kindla koha, seda näitab ka osalejate geograafia. Kokku osales seriaalil 33 võistlejat üle Eesti: Tallinnast, Harjumaalt, Hiiumaalt, Türilt, Raplast, Pärnust, Põltsamaalt, Tartumaalt, Viljandist, Valgamaalt, Valmierast ja Tõrvast. Pokardis püstitasid paljud oma uue isikliku või hooja parima tulemuse. Lisaks püstitati vasaraheites uus Läti rekord N 40 klassis. Võistlejatel oli võimalus osaleda ka üksikaladel.

Meeste klassis saavutas esikoha Aivar Hommik Viljandist, kes pani oma paremuse maksma just viimasel etapil, peale kolmandat etappi oli esikohal pretendente kolm. Teiseks tuli võistluse peakorraldaja Harry Mägi ja kolmandaks Artur Saar Tartu KEVEK-ist.

Naiste arvestuses näitas taset suurte kogemustega Mare Külv, kes ei andnud teistele mingit võimalust, teiseks tuli Eili Anniko Raplast.

Võistluse ladusa korralduse eest hoolitsesid kogemustega kohtunikud: Katrin Rannu, Ain Veebel, Virgo Veri.

Eraldi tänab võistluse peakorraldaja Harry Mägi sponsoreid ja toetajaid, kes mitmekesistasid meie auhinnalauda: The MANOR Sports & SpaTõrva Tarbijate ÜhistuShroomwellTõrva Veemõnula, Spordiklubi Viraaž ja Hardo Lust.

Heiteseriaali tulemuste protokollid leiab: https://kov.torva.ee/2017-2022