Tõrva vald

Tõrva Jalgpalliklubi (Tõrva JK)

Tõrva jalgpallklubi eesmärk on olla suurim kasvatajaklubi Valga maakonnas. Tahame klubina teha võimalikult palju, et meie tulevased noored talendid saaksid jala ukse vahele Eesti koondistes, Premium Liiga klubides või miks mitte väljaspool Eesti piire. Tõrva Jalgpalliklubil olemas täielik jätkusuutlikkus, oleme tegutsenud aastast 2001 ning jätkame kindlasti ka tulevikus. Klubi praegune nimi ja logo on loodud 2013. aastal.

2022 aasta alguse medalikohad:

  • Otepää Lahtised Meistrivõistlused saalijalgpallis I koht
  • Valgamaa Meistrivõistlused II koht
  • Saalijalgpalli Rahvaliiga Finalistid (üle-eestiline)
  • Valgamaa koolinoorte Meistrivõistlused I koht
  • U11 Väikelinna Cup III koht
  • Tõrva JK enda kohalik turniir -Tõrva-Helme Cup II koht 

Tõrva Jalgpalliklubi treeningutes osalejad

Praegusel hetkel mängib aktiivselt Tõrva Jalgpalliklubis erinevates vanusegruppides ligikaudu 90 noort ja täiskasvanut. Igal aastal on Tõrva JK liikmete arv ligikaudu 90-120. Käesoleval aastal jätkame treeninguid samuti vähemalt viies erinevas vanusegrupis, mille liikmete arv on praegusel hetkel kasvavas trendis. 

-U17 noored mängivad U17 eliitliigas ja osalevad aktiivselt erinevatel turniiridel üle Eesti

-U14 II liiga meistrivõistlused ja erinevad turniirid

-U11 liiga meistrivõistlused ja turniirid

-Lasteaiad treenivad iga nädal 2x ja osalevad samuti erinevatel turniiridel

-Mehed mängisid varasemalt Eesti MV II liigas ja nüüdseks alustavad uue noorenenud koosseisuga taaskord IV liigast kõrgemale pürgimist.

Mängitakse üle Eesti kõikide suurte klubide vastu ja osaletakse paljudel erinevatel turniiridel. Näiteks: Tõrva JK mehed on mänginud väikese karika 1/16 finaalis A.le Coq arenal FC Flora vastu. U16 noored saavutasid Hiljuti ka võidu Tallinna Levadia üle jne.

-Saavutatud on palju erinevate turniiride võite (FC Elva indoor Cup, Otepää MV, Valgamaa MV, Suure Jaani turniir, Rademar Cup, kohaliku Tõrva-Helme Cup võidud jne) 

-Tõrva JK on korraldanud ja korraldab ka edaspidi traditsiooniks saanud Tõrva/Helme saalijalgpalli turniire, kus on osalejate ja pealtvaatajate arv märkimisväärselt suur (vähemalt 100 inimest turniiri kohta). Sellel aastal saavutas Tõrva JK kodusel turniiril II koha.

-Valgamaa suvemängudel ja meistrivõistlustel on saavutatud järjepidevalt  kohad esikolmikus.

– 2022. aastal korraldab Tõrva Jalgpalliklubi Valgamaa Meistrivõistlusi uuel Tõrva Gümnaasiumi staadionil.

-Väga paljud noormehed ja neiud on asunud mängima tänu Tõrva jalgpalliklubile suurtesse klubidesse ja koguni ka Eesti koondisesse. Näiteks praegusel hetkel mängivad meie kasvandikest kolm noormeest (vanus 17a) Viljandi Tuleviku võistkonna eest esiliigas ja samuti on nad saanud mänguaega juba ka Premium liigas. Mitmed meie noored osalevad erinevates Eesti koondise talenditreeningutes. Bianka Uhtjärv on võidutsenud juba Eesti neidude koondisega maailmas – võidetud on mitmeid suuri riike. 

Treenerid

Tõrva JK treenerid on väga kogenud, haritud ja koolitatud inimesed. Hetkel tegeleb noortega 2 treenerit:

Alois Tapfer – Omandanud spordialase magistrikraadi Tallinna Ülikoolis (2021a). Läbinud mitmeid jalgpallialaseid koolitusi ja on omandamas EKR5 taseme treeneri kutset jalgpallis. Treeninud ja mänginud vähemalt 15 aastat jalgpalli. Viimastel aastatel kuulus Tõrva Jalgpalliklubi meeste võistkonda, kellega mängiti jalgpalli meistrivõistluste II liigas. On olnud noorte treeningute juures aastaid ning lisaks sellele treeninud noori iseseisvalt üle kahe aasta.

2022 aasta tegevuskava

-Tõrva Gümnaasiumi staadioni jalgpalliväljaku täiendava valgustuse hankimine

-Tõrva Gümnaasiumi staadioni piirdeaedade/võrkude täiendamine/hankimine

-Tõrva ANK jalgpallistaadioni hooldamine/taastamine

-Uute vanusegruppide avamine ja treenitavate noorte arvuline kasvatamine

-Uute sponsorite leidmine

-Treenerite jalgpallialane koolitamine

-Turniiride korraldamine

-Laagrite korraldamine ja osalemine

-Valgamaa MV 2022 korraldamine Tõrvas

-Tõrva Jalgpalliklubi bussi hankimine

-Koostöö jätkamine jalgpalliklubidega Tarvastu JK ja Viljandi Tulevik

SPONSORLUS

Sponsorluse puhul saame pakkuda väga suurt ja laialdast kajastust Teie ettevõttele. Võimalusi selleks on mitmeid erinevaid ja siinkohal tooksin välja peamised:

Sotsiaalmeedia

Pidevalt tegeleme oma sotsiaalmeedia kanalitega, et suurendada meie fännide/jälgijate hulka. Nädalas teeme vähemalt kaks postitust meie tegemistest (treeningutest, võistlustest jne). Hetkel jõuame iga meie sotsiaalmeedia postitusega vähemalt 1000 inimeseni, millest olulisematega koguni 1500-2000 inimeseni. Peamisteks sotsiaalmeedia kanaliteks on Instagram (ligikadu 400 jälgijat) ja Facebook (üle 1100 jälgija). Plaanis on avada ka Tõrva JK Youtube kanal, mille kaudu jagame oma fännidele erinevaid videoid meie tegemistest. Sponsorluse puhul olekski suur roll just sotsiaalmeedia postitustel, kus tooksime iga postituse juures välja ka meid toetanud ettevõtted. Lisaks sellele teeksime soovi korral meid sponsoreerivast/toetavast ettevõttest tutvustava video ja tänaksime avalikult Teie panust meie tegemistesse.

Teie ettevõtte logo meie vormidel

Sponsorluse puhul pakume võimalust Teie ettevõtte logo trükkida kõikidele meie jalgpalli vormidele. Näiteks ettevõtte logo särgi kõhupiirkonnas, seljal vms. Seda näeb väga suur hulk inimesi, sest osaleme liigade mängudel ja erinevatel turniiridel/võistlustel mitu korda nädalas ja seda üle Eesti. Paljudest võistlustest tehakse ka avalikke otseülekandeid, millega jõaub veelgi suurema hulga inimesteni. 

Ettevõtte logod meie turniiridel ja treeningstaadionil

Lisaks kõigele korraldame me igal aastal ka laagreid ja turniire, kus kajastame samuti meid toetanud ettevõtteid. Turniiride puhul toome välja meid toetanud ettevõtte logo suurelt spordiväljaku ääres, mida näeb igaüks, kes võistlust vaatama on tulnud (või vaatab seda otseülekande abil). Lisaks turniidele on võimalik meie peasponsori logo tuua välja meie treeningväljaku ääres, mis jääks sinna aastaringselt. Seda näeksid igapäevaselt meie treenitavad noored, lapsevanemad ja igal nädalal ka meile võistlema tulnud inimesed. 

—————————————————————————————————————–

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust Tõrva Jalgpalliklubiga:

Juhatuse liige/tegevjuht- Alois Tapfer

Kontakt tel. 56603883

Email: aloistapfer@gmail.com või jktorva@gmail.com