Tõrva vald

Sügisene sammuvõistlus Tõrva liigub! alustab 25. septembrist

2023. aasta on liikumisaasta. See tähendab vaid üht – tõrvakas liigub sel aastal eriti palju! Näitame ka teistele, kui aktiivselt Tõrva liigub ja võidame omavalitsuste vahelise sammuvõistluse! 

Fitsphere äpis aset leidev väljakutse teine etapp algab 25. septembril ja kestab 24. oktoobrini. Võta kindlasti väljakutsest osa, sest lisaks rohkele energiale ja heale tervisele on Sul võimalik võita ka auhindu! Kõikide väljakutse edukalt läbinute vahel (nende vahel, kes koguvad kuu ajaga kokku 240 000 sammu) lähevad loosi TÕRVA pusad ning suur valik erinevaid praktilisi ja toredaid meeneid.

Ära unusta osa võtta ka sügismatkasarjast Otsi sõnu!, mis algab samuti 25. septembril. Nii saad vajalikud sammud eriti kiirelt täis!

Kuidas väljakutses osaleda?

  • Võistlusel osalemiseks laadi alla FitSphere rakendus App Store’st või Google Play’st.
  • FitSphere rakenduse õigeks toimimiseks on Apple kasutajatel tarvilik Apple Health ning Android kasutajatel Google Fit rakenduse olemasolu. Selleks, et sammude info jõuaks FitSphere äppi, siis selleks on vaja anda FitSphere’ile vajalikud ligipääsud. Samuti kontrolli, et Sinu telefoni operatsioonisüsteem ja FitSphere’i äpi versioon oleksid ajakohased ning vajadusel uuenda neid.
  • Leia FitSphere rakenduses üles võistlus “Tõrva liigub!” ja vajuta rohelist nuppu REGISTREERI VÕISTLUSELE. Kui Tõrva liigub! võistlust ei leia, siis kontrolli, kas oled enda registreerimisel sisestanud elukohaks Tõrva valla.
  • FitSphere rakendus loeb sinu liikumise automaatselt, kuid selleks, et saaksid oma liikumise ka võistluse arvestusse, pead vajutama rakenduse pealehel oma sammude all olevat nuppu VAHETA PUNKTIDEKS.
  • Samme tuleb punktideks vahetada iga 24 tunni tagant. Sammud, mis oled teinud rohkem kui 24 tundi tagasi, jäävad punktide arvestusest välja.

Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi FitSphere lehelt: https://thefitsphere.com/korduma-kippuvad-kusimused/