Tõrva vald

Tõrva Suusaseriaal 2023 on lõppenud!

Kokku toimus seriaali raames 6 osavõistlust. Auhinnalise koha saamiseks oli tarvis osaleda vähemalt kolmel osavõistlusel, parimate selgitamisel läks arvesse 5 osavõistluse punktide summa.
Suusaseriaalis osales 84 suusasõpra, osaluskordi kogunes 287. Enim oli suusasõpru suusarajal 5. veebruaril, kui sai tutvuda suusabussi tegemistega. Neljal osavõistlusel sõideti vabas ning kahel korral klassikalises tehnikas.
Igal pühapäeval oli suusarajal ka neid suusasõpru, kes võistlussõitu ette ei võtnud, aga kogusid suusarõõmu ja suusakilomeetreid.

Tõrva suusaseriaal 2023 tublimate autasustamine ja tänamine toimub 5. märtsil kell 12.00 Härma suusaringi parklas.
Suusaseriaali tulemused leiab siit: https://kov.torva.ee/2017-2022

Eesti Terviserajad kutsus inimesi tähistama Eesti sünnipäeva liikumisega. Oma panuse eesmärgiks seatud 100 000 kilomeetri läbimisel andsid ka tõrvakad ning Tõrva sõbrad!

Neljapäeval, 23. veebruari õhtul toimus II Härma ÖÖsuusk. 105 õueküünlaga valgustatud Härma suusarajale tuli suusarõõmu nautima 41 suusatajat, üheskoos koguti 423 suusakilomeetrit.

Reedel, vabariigi aastapäeval toimus ühine matkamine Tõrva terviserajal, matka juhtis ja jagas loodusest huvitavaid teadmisi Guido Kuum. Matkama registreerus 87 matkalist, liikumiskilomeetreid kogunes enam kui 200.

Suusapühapäev lisas veel suusakilomeetreid ja nii kogunes tõrvakate panusena 1000 kilomeetrit.

Vabariigi terviseks!