Tõrva vald

Tõrva suusaseriaal 2023 sai viimaks hoo sisse!

Härma suusraringi rajapõhjad pidasid sulailmadele tublilt vastu ja neljapäeval sadanud lisalumi võimaldas rajameistril rajad 22. jaanuari võistlussõitudeks ette valmistada.

Juba enne stardiaega oli suusarajal märgata suusasõpru ning nii mitmeltki tuli tagasisidet, et rajaolud on vaatamata vähesele lumekogusele uskumatult head. Seriaalist osavõtjatel oli võimalik rajaoludega enne startimist tutvuda ja ise valida omale sobiv stardiaeg.

Esimesel osavõistlusel pani end proovile 46 suusatajat, kes sõitsid vabas tehnikas ja erinevatel distantsidel. Kõige nooremad suusatajad läbisid 550 m pikkuse ringi, tüdrukud ja poisid vanusegruppides 11-12a ning 13-14a läbisid 1,6 km pikkuse suusaraja ning ülejäänud vanuseklasside suusatajad sõitsid 4,3 km pikkusel Härma suusaringil.  

Väikesel suusaringil olid kiiremad Stella Uibo ja Robert Raal.
1,6 km pikkusel ringil Keili Kirt ja Simon Uibo.  
Põhiringil Kaja Tättar ning Kunnar Vahi.

Koos tõrvakatega olid suusarajal suusasõbrad Mulgi, Valga ja Otepää vallast, aga ka Viljandist, Tartust ja Tallinnast. Suusaseriaal jätkub 29. jaanuaril Härma suusaringil, start avatud kell 12.00-14.00. Suusaseriaal on planeeritud 6-etapilisena, punktiarvestusse läheb 5 osavõistluse punktid.  Seriaalil osaluse saamiseks on vajalik vähemalt kolmel osavõistlusel osalemine, ehk kõik, kes esimesel osavõistlusel osalema ei saanud tulla, on oodatud pühapäeval suusarajale!

  • Lumeolude ja distantside pikkuste kohta leiad kõige uuemat infot Tõrva Spordiselts lehel
  • Suusaseriaali I etapi tulemused leiad SIIT.