Tõrva vald

Tõrva suusaseriaal 2024 sai alguse

Aasta teisel pühapäeval sai alguse suusasõprade kauaoodatud võistlussari – Tõrva suusaseriaal 2024

Võistluspäeval oli Härma suusaringil sagimist palju – ajavõtuga sõidule registreerus 66 suusatajat, suur hulk oli ka neid, kes lihtsalt suusakilomeetreid koguda soovisid. 

Rajameister oli ette valmistanud mõnusad suusarajad – kuni 10-aastased lapsed läbisid sel korral 550-meetrise distantsi, 11-14-aastased võtsid mõõtu 1,6 kilomeetri pikkusel ringil ning ülejäänud sõitsid juba 4,5 kilomeetrise põhiringi. Esimesel osavõistlustel suusatati vabas tehnikas. 

Kiireim põhiringi läbija oli sel korral Marko Nõmmik Valgast, kes läbis ringi 13 minuti ja 35 sekundiga, naistest oli kiireim Kaja Tättar. Kõiki tulemusi saab näha SIIT.

Tõrva suusaseriaal 2024 on kuue-etapiline, seriaalis osalemiseks on vajalik osalemine vähemalt kolmel osavõistlusel, paremusjärjestus selgub viie osavõistluse punktide liitmisel. Osavõistlustel suusatatakse nii vabas kui klassikalises tehnikas, sõidustiil oleneb lumeoludest ja selgub enne võistluse toimumist. Hoia silm peal Tõrva Spordiseltsi Facebooki lehel  ja uuri rajaolude kohta lehelt terviserajad.ee

Tõrva suusaseriaali võistluse juhendiga saab tutvuda SIIN. 
Lisainfo: Tiina Neumann (tiina.neumann@torva.ee; 5664 0993)